O Fryzjerstwo PJ

 

Fryzjerstwo PJ to synonim doświadczenia i umiejętności. Przy tworzeniu salonu fryzjerskiego przyświecała nam jedna idea – stworzenia miejsca w Warszawie, gdzie dobry fryzjer i stylista fryzur to jedność. W taki oto sposób Piotr Jesionkiewicz – założyciel i właściciel salonu oraz Łukasz Kropski połączyli swoje siły.

Piotr swoją aktywność jako fryzjer rozpoczął bardzo wcześnie. Od 16. roku życia uczył się sztuki od samego Mistrza Fryzjerstwa Artystycznego – Janusza Szymańskiego. Swój pierwszy profesjonalny salon fryzjerski w Warszawie otworzył, mając niewiele ponad 20 lat. “Galeria Fryzur” w Śródmieściu była nie tylko klimatycznym miejscem, gdzie w przyjemnej, twórczej atmosferze można było poddać się fryzjerskiej metamorfozie, ale również mini galerią sztuki, w której prezentowano obrazy wybranych warszawskich artystów. Można je było nie tylko oglądać, ale także kupić.

W 2010 roku nazwa salonu zmieniona została na Fryzjerstwo PJ. W 2017 roku salon przeniósł się z dawnej fabryki przy ul. Emilii Plater do nowoczesnego budynku w sercu warszawskiego biurowego zagłębia – popularnego Mordoru. Nowoczesny design i sztuka współczesna nadal są w nim jednak obecne. Można się o tym przekonać, odwiedzając to wyjątkowe miejsce w Zepter International Poland przy ul. Domaniewskiej 37 Warszawie.

Co nas wyróżnia?

“My naprawdę uważnie słuchamy Klientów. Fachowo doradzamy, proponujemy zmiany, zachęcamy do eksperymentowania z wizerunkiem, ale nie serwujemy stuprocentowej metamorfozy tym, którym zależy na klasycznej elegancji lub kobietom, które chcą tylko podciąć końcówki. Wielokrotnie słyszałem od swoich Klientek historie o tym, jak wizyta w salonie fryzjerskim zakończyła się dla nich katastrofą, bo zamiast na blond zmieniono ich kolor włosów na rudy lub zamiast skrócić zniszczone końce włosów, obcięto je o połowę. W salonie fryzjerskim Fryzjerstwo PJ zlokalizowanym na warszawskich Mokotowie, podchodzimy do gości zupełnie inaczej. U nas każda wizyta zaczyna się od rozmowy. Chcemy poznać bliżej Klientów, aby wiedzieć, jakiego rodzaju strzyżenie czy koloryzację zaproponować. Po wyjściu z salonu muszą czuć się swobodnie, a fryzura nie może stać w sprzeczności z ich charakterem. I chyba udaje nam się ten cel osiągnąć – bo co miesiąc salon opuszcza średnio 500 zadowolonych osób.” – przekonuje Piotr Jesionkiewicz, właścicieli i główny stylista Fryzjerstwa PJ w Warszawie.

 

 

Czym jest dla nas fryzjerstwo?

Fryzjerstwo to rzemiosło – fach mamy w rękach.

Fryzjerstwo to umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb Klientów.

Fryzura jest rzeźbą, a strzyżenie i czesanie „sztuką rzeźbiarską”. Tyle że zamiast dłuta, wykorzystujemy szczotki i nożyczki.

ZAPRASZAMY!

 

 

Newsy

 • Nie układa Ci się?

  2017-12-12

  PJ zna sposób na poprawę nastroju. Popraw humor komuś bliskiemu. A Tobie też wróci uśmiech. Mamy to przetestowane. I wiemy, że “nowy look” to świetny sposób na lepsze samopoczucie.Podaruj voucher o...

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku