Galeria

Salon PJ znajduje się w samym sercu Warszawy w dzielnicy Śródmieście, w XIX wiecznej kamienicy, w klimatycznym, ciepłym wnętrzu.

Kamienica i podwórze stanowią wyjątkowy element kultury i historii starej Warszawy. Urok tego niezwykłego miejsca doceniają także filmowcy i literaci.
( w naszej kamienicy kręconych było ponad 50 produkcji krajowych i zagranicznych, z "Pianistą" Romana Polańskiego na czele).

7 lat temu Piotr znalazł to miejsce i zdecydował się przenieść salon z ulicy Poznańskiej na pierwsze piętro kamienicy Witta. Projekt pracowni fryzjerskiej był od początku jego pomysłem. Salon w tym miejscu stworzył od podstaw – zamieniając pomieszczenie z gołymi, pofabrycznymi ścianami i podłogami w nowoczesne wnętrze, lecz pozostawiając elementy, będące wspomnieniem dawnych lat.

Klimat tego miejsca doceniają nasi Klienci. Dla niektórych nawet zdarzało nam się zamieniać salon w prywatny klub.Tak było w przypadku Ani Wendzikowskiej, która postanowiła wyprawić u nas swoje 30-te urodziny.

 

Newsy

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

 • W Listopadzie dbamy o Was kompleksowo! Piękne włosy i wyrzeźbione ciało.

  2015-11-03

  Rozdajemy zaproszenia o wartości 200 zł na dwa treningi personalne do studia BodyLab Fitness przy zakupie dowolnego produktu w naszym sklepie internetowym: www.pjszop.pl <http://www.pjszop.pl/> lub w...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku