Dobry fryzjer w Warszawie


Szukasz modnego fryzjera lub dobrego stylisty z Warszawy? Dobrze trafiłeś. W naszym salonie fryzjerskim na warszawskim Mokotowie wykonujemy między innymi: modelowanie, strzyżenie, koloryzację z olaplexem, dekoloryzację, odbudowę włosa olaplexbalejaż i ombre hair w dobrej cenie.

 Piotr Jesionkiewicz

Strzyże i koloryzuje od 1996r. W tym czasie z sukcesem prowadził kilka salonów fryzjerskich. Każdy z nich urządzał samodzielnie, dopasowując wystrój do oczekiwań i potrzeb swoich klientów. W nowoczesny salon fryzjerski potrafił z sukcesem przemienić zarówno biuro pośrednictwa pracy, kancelarię prawną, jak i surowe i mocno nadszarpnięte zębem czasu pofabryczne wnętrze na terenie małej, zabytkowej fabryki Witta w centrum Warszawy. Dzisiaj zaprasza do Fryzjerstwa PJ w sercu warszawskiego biurowego zagłębia - popularnego Mordoru na Domaniewskiej.

Jak w przypadku poprzednich lokalizacji i tym razem salon w nowej lokalizacji stworzył niemal od podstaw – zamieniając nudne, klasyczne, biurowe pomieszczenie w nowoczesne, nieco surowe a jednocześnie przytulne wnętrze. Po raz kolejny udało mu się powołać do życia miejsce, które jest źródłem zadowolenia zarówno klientów jak i właściciela. 

Jego pasją jest prędkość. Uwielbia wszystkie sporty, podczas uprawiania których adrenalina wzrasta wraz z prędkością.

 

Swój zawód i swoją pracę zwyczajnie lubi. Spędza w niej połowę życia. Tę drugą połowę aktualnie poświęca przede wszystkim swojej córce.

 

 

 

 

 

Łukasz Kropski

Młody ale bardzo doświadczony; fryzjer, stylista i kolorysta. Wielokrotny laureat ogólnopolskich konkursów fryzjerskich. Współpracował m.in. przy realizacji polskiej edycji „Trinny & Susannah ubierają Polskę” o oraz przy „XII Edycji Tańca z Gwiazdami”. Inspiracje czerpie z życia codziennego. Lubi odmieniać ludzkie twarze, z których po mistrzowsku, poprzez zmianę fryzury potrafi wydobyć osobowość, charakter i piękno. W swojej pracy stawia na kreatywność i przełamywanie banalnych form. Prywatnie lubi dobre kryminały, kino i spędzać czas z przyjaciółmi.

 

 

 

 

Aleksandra Kopala

Młoda fryzjerka, która traktuje swój zawód jako pasje i hobby. Pierwsze kroki we fryzjerstwie stawiała w olsztyńskim salonie Af Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz. Dołączyła do teamu PJ’ta gdyż ceni sobie niezależność i możliwości rozwoju. Właśnie tacy jesteśmy; nie narzucamy swojego stylu. Zawsze należy być sobą i taka jest Ola. Młoda i kreatywna.

 

 

 

Karolina

Technik Kolorysta

 

 

 

 

 

Basia

Technik Kolorysta

 

 

 

 

 

Monika

Technik Kolorysta

 

 

 

 

 

Kasia

Technik Kolorysta

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Ćwiklińska
Wizażystka

Sztuki wizażu uczyła się pod okiem najlepszego szkoleniowca w Polsce, współtwórczyni sukcesu polskiego wizażu na arenie międzynarodowej w 2010 roku, Marty Iwańskiej. Makijaż daje jej możliwość zaspokojenia artystycznej duszy. Lubi wydobywać na zewnątrz to co w kobietach drzemie najpiękniejszego. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, a wolny czas spędza biegając albo podróżując

 

 

 

Julia Motylińska

Wizażystka

Wyjątkowo kreatywna. Jej sesje beauty zasługują na pełne uznanie. Motto Juli: Dobre zdjęcie rzadko funkcjonuje bez dobrego makeup’u. Dobry makeup obroni się i bez zdjęcia.

 

 

 

 

Magdalena Kott
PR Manager

Podczas gdy zespół stylistów PJ’ta dba o wspaniały wizerunek wszystkich klientów, Magda dba o dobry wizerunek salonu. Dzięki jej pracy zadowolonych klientek i klientów PJ’ta jest coraz więcej. Zawsze w biegu i zawsze z uśmiechem. Swoim entuzjazmem zaraża cały zespół i wszystkich klientów. Bezcenny członek teamu.

Newsy

 • Nie układa Ci się?

  2017-12-12

  PJ zna sposób na poprawę nastroju. Popraw humor komuś bliskiemu. A Tobie też wróci uśmiech. Mamy to przetestowane. I wiemy, że “nowy look” to świetny sposób na lepsze samopoczucie.Podaruj voucher o...

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku