Kreujemy Twój wygląd

Fryzura Gentelmana na wrzesień 2013

Fryzura Dżentelmena na wrzesień. Kila propozycji modnych męskich strzyżeń.

 

 


W najnowszym, wrześniowym numerze Magazynu Gentleman Piotr poleca najmodniejsze męskie cięcia sezonu.

MITCH by Paul Mitchell

KRÓTKO Z KLASĄ
Długość włosów na całej głowie jest bardzo podobna - różnica pomiędzy górą, tyłem i bokami jest minimalna. Perfekcyjnie podkreślona linia włosów. Idealnie współgra z całością 2-3 dniowy zarost z delikatną korektą.
Do podkreślenia formy nadają się pasty matujące w malej ilości
(rozważnie z ilością produktu, lepiej dołożyć niż przesadzić).

 

MITCH by Paul Mitchell

MITCH by Paul Mitchell

Kolejność od lewej

1. Fryzura, która nigdy się nie znudzi.
Średnia długość włosów. Delikatnie niechlujne ułożenie, wbrew pozorom wymaga systematycznego odświeżania. Ważne aby włosy z tylu głowy sięgały maksymalnie do kołnierzyka.
Na wilgotne włosy nakładamy preparaty dodające objętości oraz ułatwiające stylizację (pianki, żele, spraye).  Po nałożeni,  przy pomocy suszarki i dłoni zaczesujemy włosy do tylu i delikatnie na bok, na sam koniec utrwalamy suchym lakierem- gotowe.

2. Strzyżenie delikatnie asymetryczne, postrzępione końcówki. Boki lekko rozszerzają się  ku górze (co dodaje objętości).
Stylizacja- na wilgotne włosy nakładamy piankę. Czeszemy ciepłym strumieniem powietrza przy użyciu suszarki nadając włosom określony kierunek. Wykańczamy pastą z delikatnym połyskiem lub dla uzyskania większej objętości pasta matującą.

3. Fryzura z dużym kontrastem długości, codziennie inna.
Wilgotne włosy spryskać sprayem do stylizacji. Ciepłym strumieniem powietrza z suszarki układamy włosy w danym kierunku. Aby uzyskać większą objętość można suszyć włosy z przechyloną głową do dołu (odbicie włosów od nasady).  Wykończenie twardym woskiem nadającym połysku. Dla mocniejszego utrwalenia spryskać włosy suchym lakier.

 

 

 

Najlepszy Fryzjer dla mężczyzn w Warszawie

Newsy

 • Nie układa Ci się?

  2017-12-12

  PJ zna sposób na poprawę nastroju. Popraw humor komuś bliskiemu. A Tobie też wróci uśmiech. Mamy to przetestowane. I wiemy, że “nowy look” to świetny sposób na lepsze samopoczucie.Podaruj voucher o...

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku