Kreujemy Twój wygląd

Fryzura Dżentelmena na październik

Fryzura Dżentelmena na październik 2013

 

be yourself
Bardzo odważna, miejska fryzura z pazurem, przeznaczona dla maniaków wolności osobistej. Moim zdaniem idealnie odnajdą się w niej faceci, którzy posiadają głęboką świadomość własnej osoby, którzy są mocno „osadzeni” w swoim wnętrzu, którzy NIE żyją na pokaz. Ich świat jest różny, wielobarwny ale zawsze prawdziwy.
Strzyżenie: krótkie boki max 3mm, długa kontrastowa góra i tył. Całość podkreśla wygolony przedziałek (szerszy od czoła, węższy ku tyłowi),  który podkreśla że mamy do czynienia z prawdziwym irokezem.
Stylizacja: na mokre włosy nakładamy piankę Power Whip Joico (zapewnia nadzwyczajna objętość i ultra mocne utrwalenie). Całość modelujemy do góry, podkreślamy prostownicą, wykańczamy suchym lakierem.

be prepared
Życie to wielka improwizacja, ale taka fryzura wbrew pozorom wymaga systematycznego strzyżenia. Długość włosów na całej głowie jest podobna; górna cześć jest dłuższa o ok. 30/40 % od linii  boków i tyłu. Tego typu cięcie nadaje się idealnie dla panów z dużą ilością włosów. Do ułożenia włosów wystarczy odrobina sprayu do układania. Polecam  Heat Seal Paul Mitchell. Nadaje kierunek włosom, zapewnia ochronę przed ciepłym powietrzem, nabłyszcza i dodaje miękkości. Do włosów opornych na stylizację sugeruje użyć suchy lakier  Structure. Całość od początku do końca układamy jedynie przy pomocy dłoni, nie używamy szczotki.

be patient
Powiada się, że cierpliwość bywa cnotą i wyzwaniem. Podobnie przy tej stylizacji. Wymaga sporo pracy ale niewątpliwie wartej efektu. Strzyżenie klasyczne; dłuższa góra, pocieniowane boki. Stylizacja: wilgotne włosy spryskać sprayem odbijającym włosy od nasady i dodającym objętości. Suszymy włosy w kierunku do góry i środka głowy (można suszyć z głową do dołu - zyskujemy super odbicie od skóry głowy).
Na koniec podkreślamy całość pastą matująca. Delikatny efekt mokrych/posklejanych  włosów mile widziany.

Do każdej opisanej fryzury polecam używać szampon oczyszczający pomagający pozbyć się wszystkich produktów do stylizacji.


Polecam
Piotr JESIONkiewicz;)

 

Newsy

 • Nie układa Ci się?

  2017-12-12

  PJ zna sposób na poprawę nastroju. Popraw humor komuś bliskiemu. A Tobie też wróci uśmiech. Mamy to przetestowane. I wiemy, że “nowy look” to świetny sposób na lepsze samopoczucie.Podaruj voucher o...

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku