Kreujemy Twój wygląd

Fryzura Dżentelmena na listopad

„Fryzura dżentelmena na… „ to cykl artykułów ukazujących się co miesiąc w magazynie Gentleman. Fryzury dla mężczyzn rekomenduje Piotr Jesionkiewicz stylista włosów, twórca Fryzjerstwa PJ. Doceniany za niezwykłe umiejętności i kreatywność, która pozwala mu tworzyć inspirujące trendy.

 

Przeciętny mężczyzna jest odporny na modę, racjonalny w swoich wyborach i wierny temu, co mu się w życiu sprawdza. Moda w ogromnej mierze pełni dla niego funkcję praktyczną. Z moich obserwacji wynika, że taki mężczyzna nie działa impulsywnie, nie przeżywa mody na poziomie emocjonalnym tak jak kobieta. To się również przekłada na fryzury. Na szczęście można wyglądać modnie, szykownie i „bezpiecznie”. Oto kilka moich propozycji  klasycznych fryzur wpisujących się w aktualne trendy.

 

 Klasyczna elegancja


Fryzura dedykowana dla panów z dużą ilością włosów.

Strzyżenie klasyczne, zdecydowanie dłuższa góra. Grzywka powinna sięgać do czubka głowy. Włosy po bokach i z tyłu głowy nie wychodzą poza obszar zarostu głowy, dzięki temu optycznie zyskujemy dużą objętość. Całość połączona idealnym cieniowaniem (nie mylić z postrzępieniem). Stylizacja ogranicza się do pianki, szczotki, suszarki oraz lakieru do wykończenia.

 

 

Klasyczny luz

Luźna fryzura pozwalająca na kilka wariantów, można nosić bardziej na bok bądź całkiem gładko do przodu. Najczęściej spotykany wariant to „ku górze do środka”; efekt delikatnie wyszczuplający. Boki oraz tył głowy cieniowany ku górze (nie za krótko tak aby nie odsłaniać skóry głowy). Góra dużo dłuższa od boków.

Ułożenie: w wilgotne włosy wetrzeć piankę dodającą objętości. Idealnie się sprawdza Joico Joiwhip. Podczas suszenia palcami układamy włosy w kierunku docelowym.

Wykańczamy pastą Structure Paste.

 

 

fryzura dla faceta

 

 

 

 

 

 

 

Newsy

 • Nie układa Ci się?

  2017-12-12

  PJ zna sposób na poprawę nastroju. Popraw humor komuś bliskiemu. A Tobie też wróci uśmiech. Mamy to przetestowane. I wiemy, że “nowy look” to świetny sposób na lepsze samopoczucie.Podaruj voucher o...

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku