Kreujemy Twój wygląd

Mikołajki w Fryzjerstwie PJ

Miniony, Mikołajkowy piątek świętowaliśmy pod hasłem Jak mieć piękne i zdrowe włosy. Zorganizowaliśmy prezentacje flagowego zabiegu marki Joico - K-Pak Rekonstrukcji. Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy kilka redaktorek z czołówki polskiej prasy kolorowej, blogerki, które o włosach wiedza więcej niż niejeden fryzjer oraz kilka kobiet, dla których codzienna, intensywna stylizacja włosów to konieczność ze względu na rodzaj uprawianego zawodu. Włosy na co dzień narażone na kontakt z wieloma, różnego rodzaju kosmetykami, stylizacje na wysokich temperaturach  (prostownice, lokówki itp.) to idealne wyzwanie dla marki Joico.

Podczas spotkania i z pomocą produktów zapewnionych przez Joico Polska mogliśmy „zaopiekować” się włosami wszystkich zaproszonych pań. Aby efekt przeprowadzonego zabiegu rekonstrukcji trwał jak najdłużej, każdą z uczestniczek spotkania wyposażyliśmy w profesjonalny zestaw kosmetyków ufundowany przez Joico oraz w serię indywidualnych porad, na temat codziennej pielęgnacji i stylizacji. Z przyjemnością dzieliliśmy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Dopełnieniem stylizacji pięknych, zdrowych włosów był profesjonalny makijaż wykonany przez Julię Motylińską i Katarzynę Ćwiklińską. Panie wyglądały obłędnie;)

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom oraz partnerom, dzięki którym wieczór minął w miłej atmosferze. Dziękujemy Julii Motylińskiej za pomoc w wizażu. Dziękujemy Joico Polska za profesjonalne produkty. Dziękujemy Enoteca Nova za wyśmienite wino i Bastet Catering za wspaniałe przekąski. Dziękujemy Sebastianowi Lutkowi i Walerianowi Smolanie za zdjęcia z wydarzenia.

Tak doskonałej atmosfery, jak podczas naszego Mikołajkowego spotkania, życzymy wszystkim naszym klientkom i klientom w zbliżającym się świątecznym okresie.


Pozdrawiamy i dziękujemy za przemiły wieczór,
Piotr Jesionkiewicz, Magdalena Kott, Jola Pawłowska-Giedroyć, Paulina Orłowska, Iza Różańska, Iza Zabłocka i Kasia Ćwiklińska.

 

Paulina Biernat Julia Motylińska

 

 Paulina Biernat Agnieszka Kaczorowska

Newsy

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku