Kreujemy Twój wygląd

Fryzura Dżentelmena na grudzień

 

 

Rekomenduje Piotr Jesionkiewicz stylista włosów, twórca Fryzjerstwa PJ (www.piotrjesionkiewicz.pl). Doceniany za niezwykłe umiejętności i kreatywność, która pozwala mu tworzyć inspirujące trendy.

Podsumowując ten rok i prognozując następny w temacie trendów w strzyżeniach męskich w dalszym ciągu obowiązywać będzie słynne "krótko z tyłu - długo z przodu". Włosy z tyłu są wygolone , a ich przednia część zaczesana w poprzek czoła lub do tyłu. Drugi trend to stylizacje na włosach długich. W nieładzie, lekko rozwiane i potargane. Z użyciem elastycznych kosmetyków do stylizacji - past i specjalnych gum. Obydwa powyższe trendy będą mocno obecne w świecie mody męskiej na rok 2014.

Be Patient

Ciągle opadająca grzywka na oczy to spore wyzwanie, ale wygląda super. W tym przypadku grzywka to najdłuższy fragment fryzury; powinna być dość ciężka, pocieniowana w grubsze pasma. Tył i boki fryzury zdecydowanie wychodzą poza obszar zarostu głowy. Delikatnie cieniowane daje nam efekt sprzed paru tygodni. Wbrew pozorom  takie strzyżenie wymaga systematycznej korekty

Stylizacja jest dość prosta; w razie potrzeby nakładamy produkt dodający obietosci. Suszymy ciepłym powietrzem w docelowym kierunku (nie ma potrzeby używania szczotki, pomagamy sobie dłonią). W przypadku gdy włosy się falują wykańczamy prostownicą, kilka pewnych ruchów nic starannego. Całość podkreślamy żelem np. Joico Structure Control.

Missing for summer

Idealna fryzura dla jasnych włosów, które łatwo rozjaśniają się od słońca. Jeżeli twoje włosy nie rozjaśniają się na słońcu i jesteś z natury ciemnym blondynem to pomyśl o takim kolorze przed wakacjami. Dobry stylista zadba o to aby efekt rozjaśniania był naturalny. Włosy dłuższe (rozjaśnione) będą idealnie wyglądały kiedy zostaną mocno postrzępione w grube pasma, które podkreślą słoneczne refleksy. Stylizacja banalnie prosta; suszymy włosy ku górze w kilku dowolnych kierunkach (ciepłe powietrze suszarki nadaje kierunek na cały dzień;)). W wysuszone włosy wcieramy niewielką ilość pasty np. Paul Mitchell Shaping Cream, która idealnie podkreśli rozjaśnione, postrzępione końcówki. Lubię tę pastę, gdyż jest na tyle elastyczna, że bez problemu, w każdym momencie, możemy nadać nowy kierunek włosom .

Immortal Freestyle

Od dobrych kilku lat ulubiona fryzura młodzieży. Głowa wygląda jak gdyby potrzebowała strzyżenia od 2 miesięcy i właśnie tak ma wyglądać! Idealnie jeżeli końcówki włosów wystają spod zimowej czapki.
Długość włosów bardzo zbliżona do siebie na całej głowie, delikatnie krótsze boki i tył.
Stylizacja:  jeżeli jest potrzeba dodajemy objętości można zacząć  już podczas mycia stosując szampon i odżywkę dodającą objętości np. z serii Lemon Sage Paul Mitchell. Następnie suszymy włosy ciepłym powietrzem z góry na dół.  Suchym lakierem do włosów utrwalanym fryzurę. Jeżeli nałóżmy zbyt dużą  ilość lakieru i włosy się skleją można to zniwelować poprzez powtórne suszenie z góry na dół ok. 15sek.

 

 

Newsy

 • Nie układa Ci się?

  2017-12-12

  PJ zna sposób na poprawę nastroju. Popraw humor komuś bliskiemu. A Tobie też wróci uśmiech. Mamy to przetestowane. I wiemy, że “nowy look” to świetny sposób na lepsze samopoczucie.Podaruj voucher o...

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku