Kreujemy Twój wygląd

Fryzjerstwo PJ sponsorem II edycji Ogólnopolskiej Kampanii Książka jest Kobietą

We wtorek 20 maja 2014r. odbyła się konferencja prasowa drugiej już edycji Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Książka jest Kobietą. Fryzjerstwo PJ ma zaszczyt być jednym ze sponsorów tej jakże prestiżowej kampanii.

Konferencję poprowadził Pan Andrzej Kwaśniewski, pomysłodawca kampanii. Ambasadorki kampanii: Hanna Bakuła, Ewa Woydyłło-Osiatyńska, Agata Załęcka, Anna Gzyra, Lidia Kopania oraz Aldona Orman
zachęcały do czytania i opowiadały co wnoszą do ich życia książki.

Książka mieszka u mnie 4 dni i maszeruje w prezencie. ODDAWAJCIE KSIĄŻKI! Książek się nie sprzedaje bo książki powinno się dawać albo dostawać. Wymieniajmy się książkami! – powiedziała na konferencji  Hanna Bakuła. Słowa te nas zainspirowały i utwierdziły w przekonaniu by coraz więcej książek pojawiało się na półkach w naszej pracowni.

Książka u Fryzjera

Salon fryzjerski to przecież doskonałe miejsce by zajrzeć do książki.
Odwiedzając nas zamknij laptopa, nie otwieraj Excela;). Jak już znalazłaś czas dla włosów znajdź też czas dla duszy.

 

Dlaczego warto czytać?


Nie czytając jesteśmy pozbawieni wiedzy. To truizm, bo tak naprawdę jesteśmy pozbawieni emocji, przeżyć, wzruszeń, których nigdy nie dostarczy nam prozaiczne życie. Książka daje nam możliwość ucieczki od realnego świata . Czasami tylko dla odmiany a czasami dlatego, że rzeczywistość nas otaczająca jest zła. Wtedy możemy przenieść się do kompletnie niedostępnej epoki czasoprzestrzeni i uruchomić wyobraźnię.

Niedawno w Polityce ukazał się wywiad z Dorotą Masłowską, która opowiadała o tworzeniu sztuki dla dzieci: Wyobraźnia dzieci jest zrujnowana przez produkcje Pixara. W tych filmach nie ma ograniczeń formalnych, ale przy niesamowitym bogactwie rozmaitych bodźców uderza ubóstwo mentalne, schematyczność fabularna, która już dzieci nuży i nudzi. Często niestety dotyczy to również nas, dorosłych. Sztuka, którą konsumujemy i treści, które czytamy nie rozwijają a ograniczają. Dlatego warto to zmienić.

Kampania KjK to nie tylko zarażanie miłością do książek ale również promocja młodych pisarzy oraz akcja „piszemy wspólnie powieść”.

Dlatego właśnie niezwykle cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym projekcie i aktywnie wspierać główny cel Kampanii Książka jest Kobietą, jakim jest stworzenie mody na czytanie, trendu, który można określić jako szlachetny snobizm.

Newsy

 • Nie układa Ci się?

  2017-12-12

  PJ zna sposób na poprawę nastroju. Popraw humor komuś bliskiemu. A Tobie też wróci uśmiech. Mamy to przetestowane. I wiemy, że “nowy look” to świetny sposób na lepsze samopoczucie.Podaruj voucher o...

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku