Kreujemy Twój wygląd

Fryzjerstwo PJ dla Lea

LEONIEDZIELA 25 maja 2014 od godz. 16:00
Klubokawiarnia Kolonia (Ochota, róg ulic Łęczyckiej i bł. Ładysława z Gielniowa)

Kiedy trzyletni Leo zasypia, przestaje oddychać. Sąsiedzi chcą wspomóc jego rodziców w zbieraniu pieniędzy na leczenie syna. W niedzielę w kawiarni Kolonia na ochocie znani aktorzy będą czytać bajki, będzie aukcja i loteria charytatywna.

Fryzjerstwo PJ dla Lea

Tego popołudnia zbierane będą fundusze na leczenie trzyletniego Lea, chorego na rzadką chorobę zwaną Klątwą Ondyny. 

W programie loteria z atrakcyjnymi nagrodami, zabawy dla dzieci oraz bajki i opowiadania czytane przez znanych aktorów, licytacja prowadzona przez Tomasza Karolaka, koncert Agi Zaryan i Michała Tokaja, projekcja nagradzanego na festiwalach filmu „Nasza klątwa” w reż. Tomasza Śliwińskiego (taty Leo). Wstęp wolny.

Na loterii do wygrania są między innymi bony prezentowe do naszej pracowni, dziewięć miesięcznych karnetów od siłowni Novofit (ćwiczenia pod okiem trenera!); liczne karnety na manicure w Ochota Nails; masaże relaksujące w Kredka cafe od Grupy Masującej; 100-złotowe vouchery na zabiegi na twarz w Lawendowym Spa, piękna odzież dla dzieci i dorosłych marki Risk made In Warsaw, ciekawe książki oraz unikatowe rękodzieło.

PROGRAM „LEONIEDZIELI”

od 16:00 loteria
16:00 – 19:00 atrakcje dla dzieci (w tym Leo Czytanki: bajki i opowiadania czytane przez znanych aktorów)
17:30 licytacja prowadzona przez Tomasza Karolaka
19:00 koncert Agi Zaryan i Michała Tokaja
20:00 projekcja filmu „Nasza klątwa” (2013, 27 min.), reż. Tomasz Śliwiński

KILKA SŁÓW O LEO

Leo Hueckel Śliwiński urodził się z rzadką, nieuleczalną, potencjalnie śmiertelną chorobą genetyczną: Zespołem Ośrodkowej Centralnej Hipowentylacji, zwanym potocznie Klątwą Ondyny. W praktyce oznacza to, że za każdym razem gdy zapada w sen, przestaje oddychać i musi być podłączany przez rurkę tracheostomijną do respiratora.

Leo skończył już trzy lata, rozwija się doskonale, wymaga jednak bezustannego nadzoru oraz opieki - zarówno w dzień jak i w nocy, stałej rehabilitacji, opieki lekarskiej, pedagogicznej, logopedycznej itd.

Istnieje możliwość uwolnienia Leo od respiratora i tracheotomii, jest nią operacja wszczepienia stymulatora nerwu przepony. Zabiegu nie wykonuje się w Polsce a koszt jego realizacji w klinice w Uppsali to około 100 tys euro. Celem Leorodziny jest przeprowadzenie operacji w ciągu nadchodzącego roku.

Więcej informacji:
www.leoblog.pl
www.kolonia-ochota.pl
www.facebook.com/leoniedziela.w.kolonii

 

Newsy

 • Nie układa Ci się?

  2017-12-12

  PJ zna sposób na poprawę nastroju. Popraw humor komuś bliskiemu. A Tobie też wróci uśmiech. Mamy to przetestowane. I wiemy, że “nowy look” to świetny sposób na lepsze samopoczucie.Podaruj voucher o...

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku