Kreujemy Twój wygląd

Fryzura Dżentelmena na wrzesień

Rekomenduje Piotr Jesionkiewicz stylista włosów, twórca Fryzjerstwa PJ (www.piotrjesionkiewicz.pl). Doceniany za niezwykłe umiejętności i kreatywność, która pozwala mu tworzyć inspirujące trendy.

Zdjęcia MITCH by Paul Mitchell

 

TROCHĘ ROZWAŻNI, TROCHĘ ROMANTYCZNI

Jeden z francuskich socjologów powiedział o kobietach,że dziś trzydziestki wyglądają jak czterdziestki, czterdziestki jak trzydziestki itd itp. Podobnie sprawa ma się z mężczyznami. Myli się jednak kto sądzi,że to zasługa kosmetyków w przypadku kobiet, niedojrzałości w przypadku mężczyzn. Krótkie śledztwo i wszystko jasne: do kwestia stosunku do samego siebie! Ustawienia priorytetów. Narzucenia sobie dyscypliny tam, gdzie trzeba i pozwolenia na wolność wszędzie indziej. Takie ujęcie znosi podział na pokolenia. Przepaści dzielące trzydziestolatka i pięćdziesięciolatka to dziś kwestia raczej umowna.

Kucyk w męskim wydaniu
Dobrze wyglądający kucyk u mężczyzn to wyzwanie, szczególnie w pewnym wieku. Sprawę ułatwi spora ilość włosów. Kucyk nie może być przesadnie długi. Należy pamiętać by regularnie podcinać końce włosów. Wbrew pozorom długie włosy powinno się strzyc równie często jak krótkie. Klasyczne równe cięcie, bez cieniowania, nada objętości fryzurze. Taka fryzura też wymaga stylizacji: na świeżo umyte włosy nakładamy piankę pogrubiającą włosy, a na same końce odrobinę olejku, który doda połysku. Całość suszymy wygładzając szczotką. Po spięciu kucyka można utrwalić go delikatnie suchym lakierem aby nic nie wymykało się z pod kontroli .

Krótko po męsku
Ta fryzura chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Określiłbym ją jako „bezpieczną”. Idealna do garnituru i na co dzień. Ma wiele zalet: wygodnie się ją nosi i szybko stylizuje. Włosy krótko ostrzyżone dobrze sprawdzają się przy włosach ciemniejszych, kiedy można podkreślić linię zarostu. Do stylizacji wystarczy odrobina delikatnego żelu. Należy pamiętać aby żel był równomiernie nałożony na wszystkie włosy.

 

Mechanik w garniaku
Boki i tył cieniowane tak aby najkrótsze włosy miały min 1,5 cm.  Włosy na górze zdecydowanie dłuższe. Całość połączona delikatnym cieniowaniem. Stylizacje warto rozpocząć nakładając piankę na objętość. Po wysuszeniu wykańczamy pastą z odrobiną połysku.

 

Newsy

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

 • W Listopadzie dbamy o Was kompleksowo! Piękne włosy i wyrzeźbione ciało.

  2015-11-03

  Rozdajemy zaproszenia o wartości 200 zł na dwa treningi personalne do studia BodyLab Fitness przy zakupie dowolnego produktu w naszym sklepie internetowym: www.pjszop.pl <http://www.pjszop.pl/> lub w...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku