Kreujemy Twój wygląd

Fryzura Dżentelmena na Nowy Rok

Przełom roku to czas postanowień i wprowadzania w życie zmian, do których w innych okolicznościach brakuje nam mobilizacji. Od stycznia, jak co roku, z pewnością wzrośnie liczba klientów siłowni, salonów urody i salonów fryzjerskich, a nawet gabinetów chirurgii estetycznej. Będziemy mieć więcej odwagi w kreowaniu zmian własnego wizerunku. Jeśli nie od Nowego Roku to kiedy?! Wykorzystajcie ten wyjątkowy moment już teraz i spróbujcie odważnego cięcia. Kolejna taka okazja dopiero za rok!

Nieśmiertelny Faded Pompadour
Choć została wylansowana przez kobietę, kochankę Ludwika VX Madame de Pompadour, fryzura sprawdza się również w męskim wydaniu. W wersji bardzie radykalnej pompadour wymaga wygolenia boków, by stworzyć kontrast między górą a  resztą fryzury. Taki look podkreśla kształt twarzy i może ją wymodelować. Jeśli jest okrągła, przyda się duży czub, który optycznie ją wydłuży i wysmukli, natomiast przy szerokiej lepiej ograniczyć wysokość włosów nad czołem i pozostawić nieco więcej włosów wokół twarzy. Dla dodania objętości należy nałożyć piankę odbijającą od skóry, i rozpocząć suszenie. Do wykończenia należy użyć mocnej pasty o delikatnym połysku.


Długi włos zawsze w modzie
Duża objętość i  dostosowana długość włosów to recepta na taką fryzurę. Samo strzyżenie ma wyglądać jakby było wykonane parę miesięcy temu. Jednak nic bardziej mylnego! Aby fryzura nie sprawiała trudności w stylizacji potrzebuje regularnego odświeżania.
Sam kierunek i długość włosów powinna być dostosowana do struktury i gęstości.
Przy stylizacji pomocne będą kosmetyki zwiększające objętość i pasty, które podkreślą cieniowanie włosów.

Romantycznie i w zgodzie z naturą
Idealna fryzura dla osób, które posiadają delikatnie kręcone włosy.
Wbrew pozorom nie wymaga zbyt wielkiej stylizacji. Największą role odgrywa strzyżenie, które powinno być dostosowane do skrętu włosów.
Linia strzyżenia:  klasycznie pocieniowane boki i dłuższa góra.
Fajnie jeżeli można sobie pozwolić na grzywę zakrywającą oczy.

Newsy

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku