Nixon ambasadorem kosmetyków John Paul Pet

Znacie Nixona? Jeśli już jesteście klientami PJa na pewno go spotkaliście. Nixon to nasz salonowy pies. U PJa pojawił się w 2010 roku jako trzy miesięczny szczeniak i biega tu do dziś. Przyjął odpowiednie dla salonu normy zachowania i zaprzestał szczekania, ponieważ ceni sobie ciszę i relaks. Znany jest zamiłowania do zajmowania większej części kanapy dla naszych gości i absorbowania klientów… sobą. Teraz Nixon wreszcie ma jakieś obowiązki – został pierwszym w Polsce ambasadorem kosmetyków marki John Paul Pet. Ta rola chyba go bardzo nie zmęczy!

John Paul Pet to profesjonalne kosmetyki dla psów i kotów. To linia stworzona przez ekspertów marki Paul Mitchell z myślą o naszych ukochanych czworonogach. Paul Mitchell w branży profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich działa pod ponad 30 lat, więc na pielęgnacji włosów i skóry głowy znają się jak nikt inny. Marka od zawsze była przeciwna testowaniu kosmetyków na zwierzętach. A John Paul Pet to ich sposób na zamanifestowanie miłości do domowych zwierzaków.

Seria John Paul Pet to bogata linia szamponów i odżywek dostosowanych do sierści Twojego pupila. Są wśród nich kosmetyki do sierści przesuszonej, podrażnionej skóry, sierści matowej, splątanej, z tendencją do przetłuszczania się, a nawet do sierści nieprzyjemnie pachnącej. Odpowiednio, nawilżają, koją, odżywiają, nadają blask, ułatwiają rozczesywanie, głęboko oczyszczają i pozostawiają sierść i skórę pięknie pachnącą.

Nasz Nixon już korzysta z całej gamy zabiegów pielęgnacyjnych i zaznaje przy okazji  głębokiego, medytacyjnego relaksu Alfa. Nixon jest czarnym sznaucerem miniaturką – ta rasa psów nie ma sierści tylko włosy, które teraz są nieziemsko nawilżone i nabłyszczone przy pomocy serii kosmetyków John Paul Pet Awapoochie.

Paul Mitchell - z pasją dla ludzi!
John Paul Pet - z miłością do zwierząt!

Newsy

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku