MAGIA OLAPLEXu

KOLORYZACJA, BLOND, ROZJAŚNIANIE. Pierwsze 3 skojarzenia? Połamane, suche i zniszczone włosy.
Dzięki nowej technologii OLAPLEX nie musisz rezygnować z koloryzacji i możesz bawić się kolorami, a Twoje włosy będą wygładzone, lśniące, zdrowe i co dla Ciebie najważniejsze, farbowane i rozjaśniane .Jeżeli chodzi o farbowanie  włosów każda z Was zadaje sobie pytanie jak bardzo niszczymy włosy podczas koloryzacji. Pomimo, że laboratoria wciąż ulepszają formuły farb, pudrów rozjaśniających etc bywa, że stan włosów po zabiegach chemicznych się pogarsza. Niestety w  90% zniszczonych włosów to nie wina kosmetyków, a brak wiedzy jak z nich korzystać i nieumiejętność kontroli procesu koloryzacji.
Wiele z Was na pewno kiedyś miała do czynienie z problemem przesuszonych i kruszących się włosów wskutek nieudanej dekoloryzacji bądź częstego rozjaśniania. Wtedy, udając się do fryzjera słyszałyście zapewne by zaprzestać baleyagu i „dać odpocząć włosom” czyli regenerować i stonować kolor na „nieznacznie” ciemniejszy. „Nieznacznie” dla fryzjera a dla blondynek DRAAAASTYYYCZNIE! Jednym słowem nici z pięknego, „nie żółtego” blondu czy modnych w tej chwili pasteli lub intensywnych kolorów z połyskiem.  Jednak UWAGA; wiadomość od nas, fryzjerów; to co niemożliwe, stało się możliwe. Koloryzacje bez większych konsekwencji i przechodzenie z ciemnych kolorów na jasne nie powodując trwałych uszkodzeń włosa. A to wszystko dzięki OLAPLEX SYSTEM.
Jordan Alexander i Slim jako pierwsi, przez pół roku poznawali walory magicznego Olaplexu. Światowy bestseler trafił do Polski na koniec  kwietnia. Od pierwszych dni maja sprawdzaliśmy obietnice producenta OLAPLEXu. Nasze wrażenia są imponujące. Bez wątpienia cały świat showbiznesu oszalał na jego punkcie. Ale co najważniejsze ten produkt, otworzył nam ,,fryzjerom’’ nowe możliwości. Jako doświadczony fryzjer zgadzam się, że przestały istnieć pewne bariery przy koloryzacji.

NA CZYM POLEGA MAGIA OLAPLEXU?

System pielęgnacji włosów OLAPLEX przeznaczony jest do profesjonalnego użytku i dodaje się go bezpośrednio do koloryzacji.
Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów podczas koloryzacji.
Co to znaczy? Poprzez farbowanie, rozjaśnianie, używanie prostownicy, suszenie gorącym powietrzem czy zbyt brutalne  rozczesywanie włosów, wspomniane wyżej mostki dwusiarczkowe się zrywają. Olaplex, mówiąc,,po ludzku’’ odbudowuje wiązania wewnątrz włosa, wzmacnia włosy, poprawia ich kondycję a co najważniejsze w dużej części eliminuje skutki uboczne koloryzacji dzięki czemu włosy się nie łamią są lśniące, sprężyste i naprawdę zdrowe. Wypróbowaliśmy i ku naszemu zaskoczeniu były przypadki, że włosy przed koloryzacją były w gorszym stanie niż po zabiegach chemicznych z użyciem Olaplexu.

Można też stosować Olaplex jako zabieg regenerujący włosy (bez farbowania).

KTO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY ?

Dr ERICA PRESLSLY doktor materiałoznawstwa i dr CRAIG HAWKER doktor chemii wynależli jedenskłądnik aktywny OLAPLEX.  Jest to ich piewrszy wynalazek w branży kosmetycznej.

SYSTEM OLAPLEX (nie tylko w salonie)

Do pielęgnacji domowej, dla podtrzymania efektu sugerujemy stosować produkt OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR – jest to część systemu Olaplex przeznaczona do stosowania w domu. Umożliwia regenerację, ochronę przed ciepłem i innymi rzeczami które na co dzień spotykają nasze włosy. Znacznie wspomaga utrzymanie silnych, zdrowych włosów między zabiegami, ponieważ kontynuuje utrzymywanie wiązań we włosach.
OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR  jest dostępny w naszym salonie lub sklepie internetowym.


Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalnaów, DEA, aldehydów i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Olaplex jest dodatkiem do koloryzacji/dekoloryzacji. Kosztuje od 70 zł do 100 zł dodatkowo do ceny standardowej koloryzacji.Olpalex to nowość na rynku fryzjerskim, lecz naprawdę nie pamiętam takiego  sukcesu i możliwości jakie daje ten produkt w chemii fryzjerskiej (a jestem w tym zawodzie prawie 20 lat). Mam nadzieję, że w przyszłości ten magiczny składnik będzie w każdej dostępnej tubce farby.  - Polecam Piotr Jesionkiewicz

Newsy

 • Nie układa Ci się?

  2017-12-12

  PJ zna sposób na poprawę nastroju. Popraw humor komuś bliskiemu. A Tobie też wróci uśmiech. Mamy to przetestowane. I wiemy, że “nowy look” to świetny sposób na lepsze samopoczucie.Podaruj voucher o...

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku