Kreujemy Twój wygląd

Na praskim/paryskim trotuarze – Noc Muzeów 2014 – Fryzjerstwo PJ na Stalowej 52

W tym roku już po raz jedenasty Warszawa zamieni się w ogromne muzeum.Udziałw tegorocznej Nocy Muzeów potwierdziło 210 placówek, w tym: muzea, galerie, instytucje kulturalne, instytucje administracji publicznej i samorządowej, policji, wojska, teatry oraz kluby.Z roku na rok popularność Nocy Muzeów wzrasta i uczestniczy w niej kilkadziesiąt tysięcy warszawiaków.

Jak najbardziej wspieramy tę ideę i niezwykle się cieszymy, że w tym roku możemy się zaangażować w organizację tej wyjątkowej nocy. Jeżeli chcecie przenieść się w czasie i odwiedzić paryski trotuar to zapraszamy na warszawską Pragę do ApartHotelu Stalowa 52.

Gwar, śpiew, muzyka, żonglowanie, taniec, piękne kobiety i czarujący mężczyźni. Nie zabraknie francuskich win i słynnych, płonących i słodkich Crepes Suzette.

Po wybiegu nie tylko dla modelek przejdą postaci w strojach z epoki, a przewodnikiem po świecie mody zostanie Wiganna Papina, polska stylistka, kostiumograf teatralny i filmowy. Oczywiście za fryzury dla modelek odpowiadać będzie Fryzjerstwo PJ. Stylizacje włosów a’la Coco Chanel na włosach modelek wyczaruje Weronika Słupek, nowy fryzjer w naszym zespole.

Na scenie w repertuarze piosenki popularnej wystąpi akordeonista prosto z kraju nad Loarą, Guillaume Secher.

Pani Ewa Brzeska doktorantka z Uniwersytetu Warszawskiego opowie o życiu Paul’a Poiret’a pt. "Paryski bankiet z Paulem Poiretem - pierwszym  dyktatorem światowej mody i prekursorem Art Déco".W swojej kolejnej prezentacji "Polak francuski = wyzwanie. Francuz polski = szaleństwo!" opowie również o wyzwaniach i pułapkach, które czekają na Francuzów uczących się naszego języka ojczystego.

Na spragnionych frankofońskich smaków czekają też francuskie przysmaki z menu restauracji ArtbistroStalowa 52. Dla słodkich łasuchów szykowane pod gołym niebem przez szefową kuchni Crepes Suzette, a dla wszystkich dorosłych szeroki wybór win z Prowansji.

Te i inne atrakcje już 17 maja 2014 roku od godziny 19:00

w jedynym takim miejscu na Pradze.

Fryzjerstwo PJ w imieniu gospodarzy Hotel Stalowa 52 Zaprasza na Stalową 52!

www.stalowa52.pl

Newsy

 • Nie układa Ci się?

  2017-12-12

  PJ zna sposób na poprawę nastroju. Popraw humor komuś bliskiemu. A Tobie też wróci uśmiech. Mamy to przetestowane. I wiemy, że “nowy look” to świetny sposób na lepsze samopoczucie.Podaruj voucher o...

 • PJ w Mordorze!

  2017-06-28

  Wiecie, że uwielbiamy wyzwania! Codziennie realizujemy metamorfozy wizerunku naszych klientek i klientów. Czas na metamorfozę własną. Nie mogło być łatwo ani zwyczajnie! Więc przenosimy się z...

 • PJ KOCHA KINO

  2015-11-26

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z kinem Atlantic. Dla wszystkich Klientów kina Atlantic (za okazaniem karty Kinomana) 10% OFF na wszystkie usługi w naszym salonie.Co to jest...

Pracujemy na markach:

Znajdź nas na Facebooku